Ogłoszenie


#1 2011-06-13 17:36:14

 Valaith

Użytkownik

Skąd: Sojusz Światła ;)
Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 60
Punktów :   

Expienie

Witam tu Valaith:)

W tym temacie podam wam buildy dla danych postaci .


1 - Buildy postaci Kolejno opisane najlepsze buildy dla wszystkich postaci.

  Poganin i Mag
NM: 4int 1wis
HM: 6int 1wis / 4int 1wis 2rec / 7 int + lapisy wis do zbroi
UM: 6int 1wis 2rec / 5int 1wis 3rec

  Wyrocznia i Kapłan
NM: full wis
HM: full wis
UM: full wis

  Wojak i Wojownik
NM: 3str 2dex / 3str 1dex 1rec
HM: 5str 2dex / 4str 2dex 1rec
UM: 7str 2dex / 5str 2dex 2rec

  Strażnik i Obrońca
NM: full rec
HM: full rec
UM: full rec

  Zabójca i Bojownik
NM: 3 dex 2str / 5dex / 2 str 3 dex
HM: 4 dex 1 str 1 rec 1 luc / 4str 3 dex / 7 dex
UM: 7 str 2 dex / 9luc /5 str 2dex 2 luc

  Łucznik i Łowca

Wszystkie tryby :
50str 50 dex Full luc


Myśle , że przyda wam się to do stworzenia silnej postaci :)


A teraz gdzie expic :D


Rozpoczynamy w zależności od klasy w Beika (człowiek) oraz Aelbeageu (elf).

Nie warto wychylać się poza obręb tych miast dopóki nie uzyskamy levelu minimum 4-5

Następnie kierujemy się ścieżką w dół tak jak nas droga prowadzi zabijając po kolei wszystkie spotkane na drodze moby.

Najlepiej i najszybciej dobić można do levelu 13-16 w pobliżu Keoloseu, tam mamy bardzo dużo stworów (Sealakel), które powinny przynieść nam szybki i łatwy exp. By się tam znaleźć musisz mieć co najmniej 9-10 level.
Na ograch w Las Cloron również można sobie świetnie poradzić, minimum level 13, tam można pozostać do 15-16.
Gdy osiągniesz minimum level 14-16 możesz udać się do CR (Ruiny Cornwell) gdzie możesz zatrzymać się najlepiej w pp do levelu 21 (duża ilość mobów = duża ilość exp).

Gdy już osiągniemy 21 level przenosimy się na druga mapę, najlepiej przez portal (lewy dolny róg mapy 1) by znaleźć się wHaldeck Farm. Tam przesuwamy się po mapce dobijając leveli, aż do okolic Fedion.Warto osiągnąć minimalny level 25-27 by móc wejść do podziemi Fedion. Gdyby w Fedion kręciło się za dużo osób, bądź jeśli jesteś samotnikiem, możesz zatrzymać się na czerwonych misiach oraz piratach w Porcie Białych Piasków, tam po osiągnięciu odpowiedniego levelu 26-32 możesz powrócić do Fedion.
Dobijamy do levelu minimum 35-36 i możemy udać się do podziemi Maitreyan, tam można śmiało pozostać do 43-45, według uznania.Ad. Jaskinia Żywiołaków - to miejsce jest dobre dla graczy, którzy lubią się bawić solo, najlepiej level 50+

Następnie powracamy na mapke pierwszą do Legowiska Cloron (dolny prawy róg) gdzie najlepiej iść mając level minimum 37. Tam mamy 3 poziomy, można pozostać tam nawet do 51 levela.Dalej skaczemy na mapkę 3 do Twierdzy Huigronn, robimy ostry zakręt w lewo z teleportu i znajdujemy się przy teleporcie do Pandorashys. Tutaj można zatrzymać się od 51 levela do nawet 60 levela (aczkolwiek niekoniecznie polecane  )




Różowy kolor
Sealakel ma kolor różowy na 5 lvl
Ogry są różowe od 9 lvl
CR staje się różowy na 10-11 lvl
Fedion różowe staje się na 22 lvl
Port Białych Piasków jest różowy od 23 lvl
Maitreyan jest różowy od 30 lvl
CL różowe jest:
poziom 1 od 31 lvl
poziom 2 od 35 lvl
poziom 3 od 39 lvl
Pandorashys jest różowe od 41-42 lvl

Gdzie expic -Przepisane z http://www.aeriagames.com/forums/pl/vie … php?t=2357
Po to , abyscie nie musieli szukac :)

Ostatnio edytowany przez Valaith (2011-06-13 17:54:44)


-Valaith- :Klasa-ŁucznikLvl-1+ vat ;)
BoNoobyIMooby
JednoiDrugieTrzebaLikwidować

Offline

 

#2 2011-06-13 18:21:28

 Jodek

Użytkownik

3728457
Skąd: Rzeszów
Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 12
Punktów :   
WWW

Re: Expienie

Dziękować ;)

Offline

 

#3 2011-06-13 19:18:16

 Valaith

Użytkownik

Skąd: Sojusz Światła ;)
Zarejestrowany: 2011-06-12
Posty: 60
Punktów :   

Re: Expienie

Nie ma za co ;]


-Valaith- :Klasa-ŁucznikLvl-1+ vat ;)
BoNoobyIMooby
JednoiDrugieTrzebaLikwidować

Offline

 

#4 2011-06-16 21:51:30

 Vivier

Użytkownik

Skąd: Białystok
Zarejestrowany: 2011-06-15
Posty: 25
Punktów :   

Re: Expienie

Co do buildów to wspomnę jeszcze o tzw rec magu, którym aktualnie działam:
HM 5rec 2 int

Może i postać nie ma 'kopa' przy atakach magicznych, ale naprawdę muszę się postarać, żeby zginąć (zaznaczam, że jest to jednak wykonalne ;)). Czasami mam wrażenie, że mi za szybko many ubywa, no ale ta większa obrona kosztem czegoś ;) Odpowiednie lapisowanie int i wis i postać śmiga.
Ogólnie to taki build raczej jest dla osób, które już się znają na grze, ale ja, żółtodziób zwróciłam uwagę na słowa 'dobry na samotne expienie' no i... reszty można się domyślić ;)

A, słówko odnośnie buildu na maga full int na HM - się naczytałam, że to ponoć najgłupsza, ale i najłatwiejsza opcja, dla wszelkiego więc nie próbuję i nie komentuję - za małe doświadczenie jak na to ;)


Tym razem to ja jestem sprite ;)

Leerena - to tak jakby były wątpliwości ;)

Offline

 

#5 2011-06-17 14:03:35

Lax

Użytkownik

5058878
Zarejestrowany: 2011-06-13
Posty: 27
Punktów :   

Re: Expienie

Co do łucznika, to ja dążę w tej chwili do 70 STR, 60 DEX i reszta w LUC :P chociaż jak na razie mam dopiero 30 lvl. Myślałam że będzie to posta na pvp, ale jeszcze się muszę nad tym zastanowić
Magiem do 35 lvlu dawałam 5 INT i 2 WIS, a później full INT. Chociaż słyszałam, że dobre jest też zamiast full INT da 2 w LUC. Im więcej krytów, tym lepiej :D

A poradnik świetny :D


"Zrób coś z sobą, ogarnij się, w końcu zacznij żyć!"
To nie jest takie proste...

Offline

 

#6 2011-06-19 10:42:28

 Mati

Użytkownik

Skąd: Fedion ;)
Zarejestrowany: 2011-06-19
Posty: 31
Punktów :   

Re: Expienie

fajny poradnik


Jakby co to ja Elf_Czynu_xD oraz ArchX (GRB)

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.nevrwinter65.pun.pl www.internetowo.pun.pl www.saas.pun.pl www.narutograng.pun.pl www.4u.pun.pl